Leden 2009

Muset a nemuset..

31. ledna 2009 v 12:36 | Zuzulin |  Názory aneb jak to vidím já
Nechci být pod vlivem blogu, nechci mít povinost někam chodit, něco přidávat..

Myslela jsem že budu mít trochu víc času přes týden, ale situace se vyvrbila jinak, proto jsem nic nepřidala. Mám rýmu třetího stupně,dýchám páru z Vincentky, stříkám si kapky a jím Oscilokokcín. Mám červenej nos a všechnu nechuť něco dělat. Přesto jsem včera vytáhla kameru.. Chtěla jsem sem dát fotky, ale příležitost zapnout počítač, odkud je přenáším ještě nenastala..

Kažpádně se jdu drtit Dějepis, a teď mě napadá, co bylo na vysvědčení? U mě dvě dvojky, angličtina a čeština. Skenovat můj výpis známek nebudu, bylo by to stejně k ničemu, věřím, že návštěvníci tohodle blogu mají alespoň 1% představivost a dokáží si dvě dvojky představit. POloletní prázdniny jsou za námi.. Měla jsem tu spolužačku, zhlédly jsme Mama Miu, jedli keksy (plněné polštářky) a smáli jsme se medvědům a jejich jmén.

No tak, každý článek dobrý, aspoŇ něco.. Dnes už asi na počíátač nebudu moc jít, ale zejtra SLIUBUJU (-tudíž mě to nakopne a opravdu to udělám) přidám fotky, ale nevím jestli to budou ty nejnovější.. Teda pokud do tý doby nezahynu..

Mějte FAJN! -to se tam neni schválně..

Co nového u mě?

25. ledna 2009 v 12:23 | Zuzulin |  Názory aneb jak to vidím já
Hlásím, že natáčení ohně postupuje. Sice pomalu, ale postupuje. Dneska ale budu mít hodně práce do školy, máme udělat slohovku z němčiny, tak nevím, jak to se znalostmi pěti slovíček udělám. Navíc máme ujetýho zeměpisáře, který dává úkoly, které se hodně vzdalují od braného učiva. Ale včera večer jsem udělala záběr, ze kterého udělám fotky, a dneska nějaké chci taky udělat, takže na to si snad čas udělám.
V pondělí bych je sem mohla dát. Čas na tohle snad mít budu, v televizi je jen Karambol a jinak nic moc, takže mi čas snad vyjde. Jinak se mám dobře, snad vy taky. Vstávala jsem před hodinou a k obědu bude bramborový guláš. Rodiče byli běhat, takže teď se budou hodinu střídat v koupelně, takže doufám, že stihnu poobědvat do čtyř...
Taky jsem sem chtěla dát příběh o příběhu, který právě píšu, ale to by bylo asi na dýl, tak to nechám, až budu mít více času. V blogu zatím dodělám jen MENU, přidám ikonky oblíbených blogů, a do některých rubrik přidám rozcestník, jinak by to mělo býti všechno..

Mějte se, zdraví Zuzulin, filmactor..

Živly

21. ledna 2009 v 15:24 | Zuzulin
Napadlo mě udělat námět pro moje první čtyři snímky zveřejněné sem.
Každý snímek přibližně tak 3-4 minutový by byli záběry jen jednoho z živlů - ohně, vody, vzduchu nebo země. Začnu ohněm.
Udělala bych různé záběry na kamna, svíčku, prskovku, sirku a všechno co s ohněm souvisí. V programu bych to dala dohromady a přes youtube to dala sem, a takhle i s vodou a se vzduchem a hlínou. Oheň bude asi nejlehčí ukázat, natočit, nejtežší to bude se vzduchem. Ale mám to promyšlené, dnes začnu natáčet. Nemyslím, že je to tak špatný nápad pro začátek. Ale zatím to bude zábava pro mě, vy pak z toho asi nic moc mít nebudete. A taky se na tom budu učit.

Takže dneska začínám točit OHEŇ, pro jistotu přesně neříkám, kdy bych to tak mohla mít hotové.

Zatím se mějte.

..Das bin ich..

18. ledna 2009 v 14:56 | Zuzulin |  O mě
Něco o sobě napíšu..Proč dělám tenhle blog a pro mám vlastně kameru.

Teď už musím říct, že mě blogování nebaví, už vlastně nevím co mám na internetu dělat.
Ale baví mě točit, sestřihávat, dívat se na dokumenty o režisérech, stahovat slavný filmy, fotit fotky a vše kolem filmy. Zatím lajsky, ale třeba byhc se mohla stát v budoucnu režisérkou, filmovou reřisérkou. Věřím tomu :-)

Taky mě strašně baví psát povídky, příběhy, zapojuji se do literárních soutěží a každoročně jezdím na veletrh knihy v Praze. Nic to neznamená, ale třeba jednou napíšu knížku..Věřím tomu :-)

A protože by moje práce byla k ničemu, rozhodla jsem se ji na tomto blogu uveřnit. Alespoň z části, to co bude. Chtěla bych, aby moji práci někdo ocenil, aby mi dal najevo, že se nestanu uklízečkou, anebo aby mi řekl, že na to zkrátka nemám. Budu ráda za každého návštěvníka, byť dospělého, blogaře deníčků nebo španěla. Je mi to jedno, hlavně, že jsem snad něco našla, že mám svůj směr a styl..

Dříve jsem se podepisovala jako zuzík, pak Zuzík=) a vedla jsem blog
Časy se změnili a já pochopila, že mi jde o dětství, a že si ho chci užít, a ne posedáváním u Sims nebo na netu. Pochopila jsem, že mě nebaví vymýšlet profesionální designy, slohové články nebo to, jak někomu IPNU IP.


Snažím se být optimista, brát všechno se srandou a i ty nejvážnější chvíle brát v klidu. Ale zatím se to jenom učím. Ráda se vybrečím, ale jsem nerada smutná.
To, že bych s kamerou spala v posteli nepopírám, jsem ráda za to že ji mám ale říkat světu to nechci. Nepotřebuju, aby mi někdo povídal, jak jsem nafoukaná, a že jsme strášně bohatý. Třeba jsem, ale na druhou stranu vím proč žiju a ten smysl žít v sobě mám. Marně přemýšlím, jaký smysl má život blondýnek s piersingem, tříbarevných melírem dohadující se o tom, jak ušetřit peníze na krásnej černej pásek, kterej stejně zahalí bundou... Já jen, že taková nejsem...

1.sada o dvou fotkách

17. ledna 2009 v 13:07 | Zuzulin |  Fotky
Přináším dvě fotografie, které fotila MOJE sestra, jsou úplně úžasné, až profesionální :-)
Nejsou vůbec upravovené v počítači, je to jen nastavením ve foťáku. Brzo jsem dám snad tak pěkné svoje fotografie.
Do galerie je dávat nebudu kvůli tomu, že to není můj výrobek. Když mi je sestra ukázala, nevěřila jsem, že to nestáhla z netu, ale jsou to její housle, noty a růže, opravdu :-))

Letní Filmová škola 2009

17. ledna 2009 v 12:59 | Zuzulin |  Upoutávky

Myslím, jako první článek do rubriky Upoutávek je to docela fajn článek.

Zvu vás na Letní filmovou školu v Uherském Hradišti v létě, a to přesně od: 24.7. do 2.srpna letešního roku.
Já tam jedu poprvé, a chci vám o tom povědět, třeba bychom se pak mohli setkat :-))

Co to filmová škola?
Letní filmová škola není školou ale ani filmovým festivalem v pravém slova smyslu. Je to kombinace obojího. Kdo chce, může si filmovku užít stejně jako kterýkoli jiný festival, zájemce o hlubší průnik do filmového umění si z Letní filmové školy odnese mnoho poznatků.

Program Letní filmové školy je rozdělen do několika cyklů, z nichž každý představuje reprezentativní kolekci snímků, po jejichž zhlédnutí by měl mít divák jasnější představu o filmové tvorbě konkrétního autora, určité země či o tom, jaké filmy vznikly napříč historií i zeměmi o určitém tématu.

(Úryvek s webových stránek z 34.ročníku)

Zkrátka, každý den se odvysílá mnoho filmů, dle libosti si na ně člověk může jít, nebo ne. Zajisté se budoucí režíséři xD něco dozvějí k tvorbě filmů, snímků a tak. Těším se na to. Bude báječné ztrávit týden jen kolem pásek...
Popřemýšlejte o tom :-))

http://www.lfs.cz/index.php - stránka 34. ročníku, tedy z Letní filmové školy před rokem. Najdete tam stále všechny informace, i ubytování atd.. Podívejte se na fotografie, a na program..


Já jako Filmactor

11. ledna 2009 v 12:16 | Zuzulin |  O mě
Takže... Pro začátek moji fotku:
Krapet větší:DD
Je už starší, ale zatím nejlepší. Brzy však do Galerie přidám své nové fotky. Tak to je první téma o čem dnes napíšu. Galerie. Budu průběžně přidávat své fotografie, upravené či neupravené do jednotlivých složek v galerii obrázků. Vždy, když nějaká nová složka přibyde, samozřejmě vám o ní dám vědět prostřednictvím článku a přivedu vás krátce do děje jednotlivých fotek. Všechny tyhle popisující články budu zařazovat do rubriky Foto.
Rubrika Rady bude rozdělena do dvou kategorií, na Spisovatelům, a Filmařům. Budu stručně psát v bodech rady z mé praxe těm, kteří by se rádi stali spisovateli nebo těm, kteří by rádi natočili skvělý snímek. Myslím, že už nějaké zkušenosti mám.

Ke mně. Chtěla bych se stát v dospělosti filmovým režisérem, totálně žasnu nad všemi vymakanostmi ve všech filmech, mám Panasonic kameru a denně vyjíždím hledat dobrá místa na záběry. Samozřejmě čtu knížky o filmech, já totiž to myslím úplně vážně, že půjdu na FAMU, a tak s tím začínám už teď, ve 12ti, abych se nemusela strachvoat, že mě tam nevezmou :D Můj sen je si srežírovat filmy podle mých knížek, které píšu. Už mám jednu načatou: je o holce, která se chce stát baletkou, ale rodina jí v tom nepodporuje, pak jede na závody a tam vyhraje skvělou cenu, ale musela by se částečně platit, a kdyby ji využila, byla by výborná baletka, a tak, někdy vám to povyprávím dopodrobna. Pak tu mám rubriku Upoutávky. Tam budu dávat krátké sestřihy z mých natočených snímků, rodinných akcí, vystoupení, koncertů nebo "filmů" které s kamarádkou natočíme. Většinu z těch "celkových videí" vám nechám na stáhnutí, ale abyste nemuseli stahovat něco, co by se vám pak nelíbilo, nejdřív se podíváte do Upoutávek jestli vás to upoutá :DD.


Myslím, že dneska jsem toho napsala víc než dost, zítra vysvětlím další rubriky a mé skvělé nápady xDD.

1. článek.. Wow!

5. ledna 2009 v 16:12 | Zuzulin |  Názory aneb jak to vidím já
Ahojík :-))

Mám strašnou ráádost, že jsem na novém blogu, na kterém budu vykonávat opravdu jen to, co mě opravdu baví. Oč jde?

Vymyslela jsem si (Hihi) kameru, chci být reřisér - podotýkám jen a jen filmový- a režírovat knížky, které sama napíšu. Zda se mi to povede nevím, ale tenhle blog bude prostředek toho, abych se všechno naučila a čím dál víc se zlepšeovala.
Dala jsem si sice vysokou laťku, ale do nástupu na VŠ mám ještě dobrých sedm let a tak se DOUFÁM, pěvně doufám všechno naučím a až půjdu na zkoušky na FAMU budu výborně připravena.

Takže, mám cameru, počítač v Wordlem takže to mi vlastně k životu stačí. Chtěla bych udělat naučný seriál: JIŽNÍ ČECHY ANEB ZNÁME SVOU VLAST. Jako že bych točila a psala vše o jednostlivých městech, takže byste je znali perfektně. Křížem krážem. S kámoškou vymýšlíme film, který bysme točili, a já zatím píšu knížku o baletu, nýbrž příběh o holce, která se chce stát baletkou.

Udělám design, a taky budu od začátku do konce zponzorovat nějakou soutěž. Budu o tom dělat videa, fotky, psát a tak. Teď se mi nabídla jedna holka, která dělá soutěž o Miss na svém blogu. MUsím letět, užívejte si začátek :-))