Znáte krabičku dětství? Já jsem dítě.

7. srpna 2009 v 11:26 | Zuzulin |  O mě
Kdybych věděla, že se dnes ráno budu cítit tak znuděná životem, možná dětstvím, nikdy bych žádnou výpravu na vzpomínky neorganizovala... Teď se dozvíte, co všechno proto, abych si dětství užila naplno dělám...

zaprvé Jako každé správné dítě si vedu krabičku dětství.. Zatím v ní moc není, a nemá barvu, ale je tam zatím pohled od Volfa, malý památníček na tábor 2009(a to proto, že i díky jemu jsem můj dvanáctý rok prohlásila za nejkrásnějším rokem mého života..doposud), kulička z Paintballu, a to protože to byla akce, taková komornější ze skauta, kde jsem se cítila opravdu mezi nima..Poprvé..Dále odznak z výpravy z Jedlí, z minulého roku, protože tam jsem poprvé poznala všechny ty skvělé lidičky ze Zábřeha, tubičku Oscilokokcína, prázdnou, protože je to to, čím mě matka celé ty roky dopuje a já díky tomu mám na vysvědčení -0- zamečkaných hodin, omluvených i neomluvených..Ještě kamen, nevím přesně jaký to je, modrý, na znamení toho, že jsem těch pár let byla střelcem, teď už nejsem, ale jsem na střelce a jupitera pyšná - jsem ráda, že jsem v prosinci. Akorát mě štve to souhvězdí.. Kus praskacích bublinek, jednu dobu jsem to totálně zbožňovala, brávala jsem to i do školy, ale tam mi to hodně brávali a v autobusu jsem to nehctěla dělat, abych nerozčilovala řidiče..Doufám, že zase začnu, je to krásně uklidňující..A v neposlední řadě taky zelenomodrý náramek přátelství, která mi jedna větší kamarádka přivázala a já jsem ho nosila rok a něco, ale pak se mi rozvázal..Přání, které jsem měla v duchu, když mi jej zavázala se nesplnilo, a tak jsem náramky přátelství zavrhla..

zadruhé Každý rok si vedu nástěnku, podle barvy, která mě oslovila a píchám tam věci, které mi způsobili těžkou radost nebo mi nějak zasáhli do života...Letos je) v duchu žluté, podklad dělá odrostlý světlušácký šátek, i když to není přímo on, mám tam nakreslenou Alici z Dóóóst dobrých knížek, která se mnou byla každý den na diáři, etiketu z Dobré vody Bílý čaj Meruňka, která pro mě letošní léto hodně znamenala a navíc jsem zjistila, že miluji meruňky, logo The Sims 3, vybledlý střapec z Vánoc, placatá hnědá mnou nakreslená veverka, tu samou mám vymodelovanou, taky ale placatou, měla jít jako dárek pro světlušky veverky...Srdečné blaopřání k svátku, od človíčka, který pro mě hodně znamená, vizitku ze svojsíkáče, pohled z Arga, rozvrh, havajský věnec z tábora, dřevená tenoučká záložka, upletená a naškrobené vločky, vytrážka ze sluníčkem, opět dárek od toho skvělého človíčka, bílý panďuláček původem z mé tašky, diplomy z akce třídy z páté, šedivá, původem bílá koule z bavlny a dárek od tajňáska letošního roku - žlutý smajlouš z dvěma velkými oči a otevřenou pusou..

zatřetí Udržuji si optimismus, chodím na zmrzliny, s lízátkem skáču po posteli, dívám se na Kouzelnou školku, hraju si s medvědama, píšu si deník...

začtvrté Kupuju si Mateřídoušku a ABC. Všechny křížovky vystříhám a nalepím do speciální knížky - až budu větší a budu se nudit, budu luštit. Budu mnohem chytřejší, a tak každou křížovku vyluštím. A taky si prohlížím v našem papírnitství křížovky a sudoku, v časopisech..Dívám se, a hledám Oříšek..V těch totiž bývá ta skvělá zebra, a když nemají ani Mateřídoušku ani Oříšek, kupuju si pěnovou a zárověn želé výbornou myš, abych, když už mám ty peníze, neodcházela s prázdnou...

zapáté Snažím se objevit a poznat města..Chodím po městě a snažím se porozumět dlaždičkám na náměstí..Ta která mi padne do oka, ta se stane Mou dlaždičkou...Podobně to mám se stromy. Můj strom sem našla teprve až předevčírem, ale už dlouho dopředu jsem veděla, že Můj strom bude na cestě do Šalouna. Až budu velká, chci poznat republiku - budu se opakovaně vracet do stejných míst, měst a tam prolezjat a prolejzat, až najdu Svůj strom a budovu..Až porozumím atmosféře a lidem, až si budu jistá, že znám nejlepšího cukráře...

Už vás dále nebudu trápit.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 anne anne | Web | 7. srpna 2009 v 14:17 | Reagovat

hmm, já a moje dětství.. asi budu mít jen vzpomínky. nevedu si žádný deníčky, nikdy sem to neuměla psát... vlastně mám sešit s textama oblíbenejch písniček, hláškama a obrázkama... :)

2 Yasmin Yasmin | Web | 7. srpna 2009 v 15:24 | Reagovat

Já jsem taková nikdy nebyla, že bych si schovávala věci, ačkoliv mě to vždycky děsně lákalo. Spíš jsem si psala jen deníky, který, když si teď čtu, praskám smíchy. Například:
Ráno jsme jeli za Lucinkou a ta mi dala: lízátko červené Lipo, obrázek kohouta, 3 kamínky.  :-D  :-D  :-D . Chicht. Nikdy se kolem mě nic zajímavýho moc nedělo, takže jsem vlastně vždycky spíš skončila u toho, co jsme měli k snídani, svačině, obědu a večeři.  :-D . Mateřídoušku jsem si kupovala do deseti, pak mě to teda jakože přestávalo bavit a kupovala jsem si nějaké BravoGirl, a pak jsem si nekupovala už vůbec nic, protože jsem si vždycky na něco šetřila. Nástěnku mám asi takovou: Nahoře třídní fotka, fotka naší skupinky (já, Barča, Kikina a Peťa) , *haha jdu si odběhnout abych se řádně podívala* vstupenku do Kina na Pottera 6, obrázek od mýho 4-letýho bratránka (růžový srdíčko  :-P ), ručně vyráběnej řetízek, "stylový" nápis ´evanescence´, obrázek měsíčka a pověšenej balónek. Hahaha zajímalo by mne kdo bude mít chuť tenhle komentář číst   :-D . Cha - Alici už mám celou sérii dočtenou, četla jsem ji tak... Po minulých prázdninách, i Stellu. Teď mám jakýsi období, kdy totálně nemám ádný knížky, tudíž ani nečtu. (V září se to spraví, neboj :-D)
Sakra, sakra, skakra. Fajn. Radši tohle žblebtání už ukončim. Jo a díky moc :) Měj se.

3 Yasmin Yasmin | Web | 7. srpna 2009 v 15:42 | Reagovat

Jo.. Já jsem si začala psát takovej deník modrej, když jsem byla v ČR, ten děsně vtipnej :D pak jsem v Itálii, kde  jsme bydleli celý prázdniny si psala takovej se zelenýma deskama, čtverečkovaným papírem (hahaha, mám velkou paměť :-D), kde jsem si různě kreslila, psala už trochu normálnějc, psala si o jednom ehm.. no jako když si na něj teď vzpomínám tak nebyl hezkej :-D ale prostě chápeš, já jsem viděla kluka, hahaha, a hned jsem si o něm psala  :-D  :-D  :-D  to mi mohlo bejt tak deset. Do toho deníku jsem si spíš psala jen pak věty, třebaaa.. "našli jsme další vosí hnízdo!!" anebo: "muchy vortavujou"  :-D .. No tak asi tak. Pak jsem si psala do.. takovýho z Mateřídoušky (haha) kde k tomu byla i takováta fixa co se četla UV světlem. Jo, tam jsem si psala taky v Itálii. Asi prázdniny další. Pak jsem si ZASE změnila deníček a psala jsem si do takovýho mini. Potom do takovýho žlutýho s klíčem (!), pak jsem si psala do dokumentů v PC (haha, předtím jsem asi nechápala, že si to každej bude číst, potom do mýho notebooku, který je pod.. ehm, dejme tomu heslem, na které nikdo nepříjde  :-D , to bylo asi tak od května. A teď.. Si nic nepíšu, ale sem tam si něco poznamenám do toho prvního, toho modrýho.  :-D .
Nic si nikdy nekupuju za svý peníze (chéché), vždycky si ty svoje šetřim. (teď momentálně na zrcadlovku :-D). Grr, už jsem se zas nějak moc rozepsala. :)

4 Yasmin Yasmin | Web | 7. srpna 2009 v 15:46 | Reagovat

Jo na Harryho určitě běž, ta atmosféra v kině a to všecko.. aach :D já ho nikdy jakože nijak zvlášť nemusela, ale po tomhle díle úplně ho teď žeru :-D

5 Nelili Nelili | Web | 7. srpna 2009 v 16:27 | Reagovat

Máš velice zajímavý styl psaní, opravdu. :) Píšeš moc hezky.
V článku je věta "Jako každé správné dítě si vedu krabičku dětství..." Já si nikdy takovou krabičku nevedla. Mám sice pár vzpomínek z úplně dávné doby, ale ty určitě brzo zapomenu.
Je načase, abych s tím začala. ;)

6 Kitty Kitty | Web | 7. srpna 2009 v 18:23 | Reagovat

[2]:,[3]: Konečně jsem se o tobě něco dozvěděla :-D Nějak ses rozepsala... :-D

Já jsem si psala deníček na zámeček a všecko bylo hrozně tajný, vlastně už jako malá jsem byla hrozně paranoidní a měla jsem strach, aby mi do deníčku nikdo nevlez. Když jsem pak byla starší, hrozně ráda jsem v něm četla a smála se sama sobě, bohužel teď ho nemůžu najít :-? .
Nástěnka teď obsahuje věci jako: rozvrh hodin (z uběhlého školního roku, chystám se jej nahradit, až dostaneme nový), kód nebo co na objednávání do školní jídelny, placky ze zoo Praha, je tam i má první "kresba" violoncella (z časů, kdy jsem byla fascinovaná tímto nástrojem), pero z plameňáka, parkovací lístek, obrázek z kalendáře, jojo (:-D), flash disk, který jsem vyhrála v soutěži na blog.blog.cz a lístek na Apocalyptiku (použitý :-D).
Krabičku ani nic podobného jsem si nikdy nevedla, ikdyž... Mám takový košíček (původně na šití), ve kterém jsem si schovávala věci, které jsem měla ráda (od jedné mušličky, na kterou jsem byla pyšná, přes skákající kuře až k povahoměrům z Veselé krávy :-D). A taky mám ještě "krabici vzpomínek", do které jsem dávala věci, které mi k ničemu nebyly, ale nechtěla jsem je vyhodit... to je vše (koukám, že jsem se taky rozepsala :-D

7 Faceless Faceless | Web | 7. srpna 2009 v 18:57 | Reagovat

Co je na emu tak originálního?Parta lidí se navleče do černejch hadrů,namaluje si černý linky,do vlasů dá dětský sponky a vyrazí do ulic...já nechci bejt zlá ale všechny ty styly maj určitý pravidla a když ty pravidla nedodržuješ tak se do toho stylu zařadit nemůžeš a když ty pravidla dodržuje víc lidí,přestává to bejt originál...takže emo mi prostě originální nepřepadá (to samozřejmně neni nic proti emařům,ani jinejm lidem co se potřebujou do nějakýho stylu řadit...prostě jejich věc...)

8 Faceless Faceless | Web | 7. srpna 2009 v 19:44 | Reagovat

Mohla bych tady argumentovat stovkou věcí,ale to by se táhlo na spoustu hodin....takže každá na to máme jednoduše svůj názor...

9 Ket Ket | Web | 8. srpna 2009 v 10:15 | Reagovat

Tý jo na to, že ti jen tolik píšeš úžasně. Krabička dětství, asi si jí taky založím, může to být zajímavé..

10 Smilesy Smilesy | Web | 8. srpna 2009 v 18:59 | Reagovat

Promiň, že si teď hned nepřečtu článek, přečtu si ho, ale chci ti nejdříve něco sdělit.;)
Moc se mi líbí - asi proto, že mám také takové - názory, ohledně autorských práv na klubu.blog.cz . Někteří si totiž myslí, že není nic na tom, dát si k článku, cizí avatar, či nějakou kresbu...ale pokud to není jejich dílo a neptali se autora, nemá tam co dělat. Buď se zeptat nebo uvést odkaz, či tam dát vlastní dílo. To je řešení... když najdu blog, který v článku něco cizího - to už jde vidět - prohlídnu si ještě rubriky, a hned padám...

11 Spytihněv Vlídný Spytihněv Vlídný | 17. srpna 2009 v 7:44 | Reagovat

Já si také nevedl krabičku dětství.

12 BbecEnzync BbecEnzync | E-mail | Web | 22. září 2017 v 1:29 | Reagovat

debt consolidation loans bad credit
<a href="http://paydayvax.org/">best payday loans</a>
get a payday loan
<a href="http://paydayvax.org/">payday loans no credit check</a> ’

13 Hhhjowetty Hhhjowetty | E-mail | Web | 22. září 2017 v 2:11 | Reagovat

account now payday loans
<a href="http://personalacrb.org/">apply personal loan</a>
axcess payday loans
<a href=http://personalacrb.org/>easy personal loans</a> ’

14 Bvbnaliell Bvbnaliell | E-mail | Web | 22. září 2017 v 2:11 | Reagovat

online instant payday loans
<a href="http://paydayhhkl.org/">bad credit payday loans</a>
personal loans no credit check
<a href=http://paydayhhkl.org/>payday loans bad credit</a> ’

15 FvvsUnfisp FvvsUnfisp | E-mail | Web | 23. září 2017 v 1:24 | Reagovat

cialis prices
<a href="http://cialisoanzb.com/">cialis generic</a>
ordering cialis online
<a href="http://cialisoanzb.com/">online cialis</a> ’

16 VffgEnrow VffgEnrow | E-mail | Web | 23. září 2017 v 2:11 | Reagovat

cialis pricing
<a href="http://cialisivndh.com/">buy cialis</a>
canadian cialis
<a href=http://cialisivndh.com/>generic cialis</a> ’

17 FfvgOralse FfvgOralse | E-mail | Web | 24. září 2017 v 18:46 | Reagovat

cialis one a day review
<a href="http://veucialis.com/">cialis online</a>
side effects of cialis
<a href=http://veucialis.com/>buy cialis</a> ’

18 Azsvinhers Azsvinhers | E-mail | Web | 25. září 2017 v 14:23 | Reagovat

generic viagra from india
<a href="http://viagraonszb.com/">buy viagra</a>
natural viagra substitute
<a href=http://viagraonszb.com/>cheap viagra</a> ’

19 FvthsEnzync FvthsEnzync | E-mail | Web | 28. září 2017 v 22:13 | Reagovat

canadian payday advance
<a href="https://cashrvyn.com/">payday loans</a>
online loans
<a href="https://cashrvyn.com/">cash advance loans</a> ’

20 Ikmefodync Ikmefodync | E-mail | Web | 28. září 2017 v 22:21 | Reagovat

businesses loans
<a href="https://paydayrvjlo.com/">payday loan lenders</a>
payday loans with bad credit
<a href=https://paydayrvjlo.com/>get payday loan</a> ’

21 Avito321sisp Avito321sisp | E-mail | 28. září 2017 v 23:25 | Reagovat

<b>Пополение баланса Авито (Avito) за 50%</b> | <b>Телеграмм @a1garant</b>

<b>Мое почтение, дорогие друзья!</b>

Рады предоставить Всем вам услуги по пополнению баланса на действующие активные аккаунты Avito (а также, совершенно новые). Если Вам необходимы определенные балансы - пишите, будем решать. Потратить можно  на турбо продажи, любые платные услуги Авито (Avito).

<b>Аккаунты не Брут. Живут долго.</b>

Процент пополнения в нашу сторону и стоимость готовых аккаунтов: <b>50% от баланса на аккаунте.</b>
Если требуется залив на ваш аккаунт, в этом случае требуются логин и пароль Вашего акка для доступа к форме оплаты, пополнения баланса.
Для постоянных заказчиков гибкая система бонусов и скидок!

<b>Гарантия: </b>

<b>И, конечно же ничто не укрепляет доверие, как - Постоплата!!!</b> Вперед денег не просим...

Рады сотрудничеству!

<b>Заливы на балансы Авито</b>
________

что такое в аккаунте в авито
про аккаунт на авито
как можно разблокировать аккаунт в авито
как завести новый аккаунт на авито
номер подтвержден в аккаунте авито что делать

22 FebbEnzync FebbEnzync | E-mail | Web | 30. září 2017 v 18:16 | Reagovat

personal installment loans poor credit
<a href="https://paydaykmae.com">payday loans</a>
installment loans
<a href="https://paydaykmae.com">payday loans</a> ’

23 Fvtefodync Fvtefodync | E-mail | Web | 30. září 2017 v 18:17 | Reagovat

bad credit history payday loans
<a href="https://loansonlinevaec.org">payday loan lenders</a>
3 month payday loans
<a href=https://loansonlinevaec.org>same day payday loans</a> ’

24 Fvrcowetty Fvrcowetty | E-mail | Web | 1. října 2017 v 5:55 | Reagovat

car title payday loans
<a href="https://cashadvanceamericasev.org">cash advance near me</a>
loan payday savings
<a href=https://cashadvanceamericasev.org>cash advance lenders</a> ’

25 DrbecAcague DrbecAcague | E-mail | Web | 2. října 2017 v 3:51 | Reagovat

buy female viagra - http://viagraoplws.com/
brand viagra buy <a href="http://viagraoplws.com/">viagra online</a> ’

26 Lvvodleanna Lvvodleanna | E-mail | Web | 2. října 2017 v 3:51 | Reagovat

free sample of viagra - http://viagrapfhze.com/
liquid viagra <a href=http://viagrapfhze.com/>online viagra</a> ’

27 MuntrINPUH MuntrINPUH | E-mail | Web | 3. října 2017 v 21:20 | Reagovat

viagra free
<a href="http://sexviagen.com/">cheap viagra</a>
cheap viagra professional
<a href="http://sexviagen.com/">cheap viagra</a> ’

28 DebxAcague DebxAcague | E-mail | Web | 5. října 2017 v 5:08 | Reagovat

viagra dosage recommended - http://sexviagen.com/
viagra pills <a href="http://sexviagen.com/">cheap viagra</a> ’

29 FfnhhjxJetara FfnhhjxJetara | E-mail | Web | 31. října 2017 v 23:22 | Reagovat

capital finance one payday loan
<a href="https://cashecbya.com">paydayloan</a>
www paydayloan com
<a href=https://cashecbya.com>online loan</a> ’

30 SfgfbclourA SfgfbclourA | E-mail | Web | 2. listopadu 2017 v 8:33 | Reagovat

1 hour payday loan lenders - https://paydaaexc.com
quick loan lenders <a href=https://paydaaexc.com>cashadvance</a> ’

31 LssbdcEasext LssbdcEasext | E-mail | Web | 4. prosince 2017 v 23:26 | Reagovat

viagra pfizer
http://canadiannowv.com/
generic brand viagra
<a href="http://canadiannowv.com/free-viagra/">cheap viagra</a>
viagra patent expiration

32 LssnbdcEasext LssnbdcEasext | E-mail | Web | 6. prosince 2017 v 2:36 | Reagovat

viagra review
http://canadiannowv.com/
cheapest price viagra
<a href=http://canadiannowv.com/>viagra without prescription</a>

33 MunbsAcunty MunbsAcunty | E-mail | Web | 9. prosince 2017 v 21:15 | Reagovat

advance payday loans - http://paydayloans-online.us.com/
debt solutions <a href="http://paydayloans-online.us.com/">payday loans</a> ’

34 KdsnfSulse KdsnfSulse | E-mail | Web | 22. prosince 2017 v 4:58 | Reagovat

cash loans not payday loans https://24hrspaydayloans.com/
installment loans bad credit <a href=https://24hrspaydayloans.com/>instant payday loans</a>

35 Jthasvowetty Jthasvowetty | E-mail | Web | 24. prosince 2017 v 21:02 | Reagovat

installment loan
<a href="https://installmentloannbbm.com/">online payday loans</a>
cash loans online
<a href=https://installmentloannbbm.com/>loans payday</a>

36 GsdbcJetara GsdbcJetara | E-mail | Web | 26. prosince 2017 v 1:30 | Reagovat

payday loans online same day
<a href="https://xxepayday.com/">cash advance near me</a>
personal loans bank
<a href=https://xxepayday.com/>cash advance loan</a>

37 DbsabggEnzync DbsabggEnzync | E-mail | Web | 27. prosince 2017 v 14:10 | Reagovat

bad credit
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">best payday loans</a>
loan for debt consolidation
<a href="https://www.getispaydayloansonline.com/">online payday loans direct lenders</a>

38 Jnxvowetty Jnxvowetty | E-mail | Web | 3. ledna 2018 v 17:22 | Reagovat

payday loan brokers
<a href="https://personalnaeloan.com/">personal loan</a>
get out of debt
<a href=https://personalnaeloan.com/>3 month payday loans</a>

39 EVttously EVttously | E-mail | Web | 10. ledna 2018 v 23:15 | Reagovat

buy viagra meds online
<a href=http://viagraocns.com/>viagra for sale</a>
alternative to viagra
<a href="http://viagraocns.com/">viagra soft</a>

40 Enmuaideks Enmuaideks | E-mail | Web | 12. ledna 2018 v 21:37 | Reagovat

generic viagra review
<a href=http://fviagrajjj.com/>viagra pills</a>
how much does viagra cost
<a href="http://fviagrajjj.com/">viagra plus</a>

41 Mbsaride Mbsaride | E-mail | Web | 14. ledna 2018 v 7:41 | Reagovat

buy viagra now
<a href="http://newmed1onlinev.com/">order viagra online</a>
viagra soft gel tabs
<a href="http://newmed1onlinev.com/">viagra online without prescription</a> ’

42 FntOralse FntOralse | E-mail | Web | 15. ledna 2018 v 4:32 | Reagovat

buy cialis online in usa
<a href="http://cialisenax.com/">buy cialis generic</a>
order cialis online no prescription
<a href=http://cialisenax.com/>buy cialis professional</a> ’

43 GevOralse GevOralse | E-mail | Web | 17. ledna 2018 v 4:38 | Reagovat

online cialis
<a href="http://jrucialis.com/">purchase cialis</a>
best price cialis
<a href=http://jrucialis.com/>cialis 20 mg</a> ’

44 Vecowetty Vecowetty | E-mail | Web | 22. ledna 2018 v 4:42 | Reagovat

loan online payday loan
<a href="https://paydayloans-online.us.org/">payday loans bad credit</a>
cash advance online
<a href=https://paydayloans-online.us.org/>payday loans bad credit</a>

45 LssdvdEasext LssdvdEasext | E-mail | Web | 24. ledna 2018 v 5:06 | Reagovat

viagra erections
http://viasergeneric.com/
buy viagra in england
<a href=http://viasergeneric.com/>buy viagra online</a> OK’

46 MvsdAcague MvsdAcague | E-mail | Web | 6. února 2018 v 20:16 | Reagovat

OK’
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">viagra online</a>
viagra 100mg side effects
<a href="http://genericonlineviaqra.com/">order viagra online</a>

47 Tvbduecy Tvbduecy | E-mail | Web | 8. února 2018 v 12:54 | Reagovat

OK’
<a href="https://24paydayloan.org/">cash loans</a>
fast auto payday loans https://24paydayloan.org/ - loans online

48 LdfAdexy LdfAdexy | E-mail | Web | 10. února 2018 v 13:50 | Reagovat

Hello! All!  <a href="http://genericviaser.com/">generic viagra</a> cheap brand name viagra <a href=http://genericviaser.com/>viagra</a> ok’

49 LbdSulse LbdSulse | E-mail | Web | 14. února 2018 v 23:40 | Reagovat

OK’
<a href="https://writebusinessplan.us.com/">business plan writers</a>
custom paper writing service
https://writebusinessplan.us.com/ - startup business plan

50 GbrPathe GbrPathe | E-mail | Web | 19. února 2018 v 18:41 | Reagovat

<a href="https://bestpaydayloan.us.org/"> quick loans</a>
title loans texas <a href=https://bestpaydayloan.us.org/> payday advance</a>
OK’

51 Gbcamemy Gbcamemy | E-mail | Web | 19. února 2018 v 23:27 | Reagovat

<a href="https://loanonline.us.org/">online loan</a>
approval no fax payday loans <a href="https://loanonline.us.org/">payday loans no credit check</a>
OK’

52 LtvSulse LtvSulse | E-mail | Web | 21. února 2018 v 15:35 | Reagovat

OK’ https://bestpaydayloan.us.org/
avoiding payday loan debt <a href=https://bestpaydayloan.us.org/>online loans</a>

53 BrcUnfisp BrcUnfisp | E-mail | Web | 22. února 2018 v 10:25 | Reagovat

Hi! All!
<a href="http://cialisonlineoansx.com/"></a>
cialis professional vs cialis
<a href="http://cialisonlineoansx.com/">generic cialis</a> OK’

54 GbmUnfib GbmUnfib | E-mail | Web | 23. února 2018 v 17:41 | Reagovat

cialis discount - http://buycialisomskc.com/
how to take cialis <a href=http://buycialisomskc.com/>generic cialis</a> ’

55 DvsEloge DvsEloge | E-mail | Web | 1. března 2018 v 2:05 | Reagovat

viagra alternative http://otcerectilepills.com/  OK’
brand viagra without prescription <a href=http://otcerectilepills.com/>viagra online</a>

56 FnaPathe FnaPathe | E-mail | Web | 6. března 2018 v 12:18 | Reagovat

Hi!
<a href="http://viagraazmhj.com/">cheap viagra</a>
buy cheap viagra online uk
<a href=http://viagraazmhj.com/>viagra generic online</a>  OK’

57 LmmAcague LmmAcague | E-mail | Web | 12. března 2018 v 20:42 | Reagovat

Hi All!
<a href="http://viagracefo.com/">viagra generic online</a>
buy herbal viagra
<a href="http://viagracefo.com/">viagra generic</a> OK’

58 Hnnamemy Hnnamemy | E-mail | Web | 23. března 2018 v 2:11 | Reagovat

<a href="https://needmoney.us.com/">need cash advance</a>
online loans bad credit <a href="https://needmoney.us.com/">need personal loan</a>
OK’

59 JjjPathe JjjPathe | E-mail | Web | 24. března 2018 v 23:52 | Reagovat

personal loans <a href="https://fastcash.us.com/"> fast loans bad credit</a>
debt help <a href=https://fastcash.us.com/> fast cash</a>
OK’

60 Lrjaride Lrjaride | E-mail | Web | 3. dubna 2018 v 21:50 | Reagovat

If you have had an abnormal Pap test and your health care provider thinks you may have cervical cancer or cells that may lead to cancer, she or he will perform a colposcopy to examine your cervix more closely. cheap viagra generic <a href="http://viagraforsalebrc.com/">herb viagra for sale</a> viagra natural <a href="http://viagraforsalebrc.com/">viagra single packs for sale</a>  Based on experimental evidence, acute appendicitis seems to be the end result of a primary obstruction of the appendiceal lumen. OK’

61 bgcpeeve bgcpeeve | E-mail | Web | 11. dubna 2018 v 17:55 | Reagovat

alternative to viagra <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/">viagra prices</a> viagra cheapest <a href=http://officialsaintsnflproshop.com/>buy viagra online without prescription</a> OK’

62 found it found it | E-mail | Web | 13. dubna 2018 v 13:09 | Reagovat

smettere di fumare fa ingrassare yahoo

63 bdcemofs bdcemofs | E-mail | Web | 14. dubna 2018 v 22:56 | Reagovat

overnight viagra <a href="http://junkmarketstyleevents.com/#">how to use viagra</a> viagra cheapest <a href=http://junkmarketstyleevents.com/#>cheap viagra pills</a> OK’

64 Essay Writing Service in Germany Knorp Essay Writing Service in Germany Knorp | E-mail | Web | 15. dubna 2018 v 13:08 | Reagovat

Buy Essay Germany | Essay Writing Service in Germany

65 dczpeeve dczpeeve | E-mail | Web | 16. dubna 2018 v 18:22 | Reagovat

natural viagra substitutes <a href="http://menedkkr.com/#">viagra dosage</a> online generic viagra <a href=http://menedkkr.com/#>viagra coupons</a>

66 dbaemofs dbaemofs | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 0:31 | Reagovat

cheap viagra from india <a href="http://download4os.com/#">online generic viagra</a> generic viagra 50mg <a href=http://download4os.com/#>viagra wiki</a>

67 smettere di fumare Knorp smettere di fumare Knorp | E-mail | Web | 18. dubna 2018 v 19:55 | Reagovat

smettere di fumare

68 Smettere Di Fumare VelocementeKnorp Smettere Di Fumare VelocementeKnorp | E-mail | Web | 21. dubna 2018 v 16:32 | Reagovat

Smettere Di Fumare Velocemente

69 lrmcEloge lrmcEloge | E-mail | Web | 30. dubna 2018 v 23:03 | Reagovat

viagra pharmacie https://www.vieillemaman.com/ achat viagra

70 bsffousy bsffousy | E-mail | Web | 4. května 2018 v 1:06 | Reagovat

order viagra online without a prescripti <a href="http://viagraazmhj.com/#">viagra buy</a> side effects of viagra <a href=http://viagraazmhj.com/#>viagra online</a>

71 vsfSheamy vsfSheamy | E-mail | Web | 7. května 2018 v 16:55 | Reagovat

viagra shipped overnight <a href="http://fviagrajjj.com/#">best place to buy viagra online</a> free viagra without prescription <a href="http://fviagrajjj.com/#">cheapest viagra online</a>

72 becpeewS becpeewS | E-mail | Web | 23. května 2018 v 13:01 | Reagovat

viagra doses <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">buy generic viagra</a> viagra generic <a href="https://holidayrentallorgues.com/#">what is viagra</a>

73 bdxEloge bdxEloge | E-mail | Web | 28. května 2018 v 16:34 | Reagovat

viagra samples <a href="http://officialsaintsnflproshop.com/#">purchase viagra</a> viagra story <a href=http://officialsaintsnflproshop.com/#>buy viagra</a>

74 ngvEloge ngvEloge | E-mail | Web | 31. května 2018 v 20:37 | Reagovat

viagra prescription online <a href="http://canadiannowv.com/#">viagra on line</a> order viagra online <a href=http://canadiannowv.com/#>generic viagra online</a>

75 vxdEloge vxdEloge | E-mail | Web | 5. června 2018 v 17:42 | Reagovat

viagra canada <a href="http://setviagraeja.com/#">natural viagra alternatives</a> generic viagra online pharmacy <a href=http://setviagraeja.com/#>viagra sample</a>

76 sdbpeewS sdbpeewS | E-mail | Web | 6. června 2018 v 0:43 | Reagovat

generic cialis <a href="http://hopcialisraj.com/#">tadalafil best price</a> cialis for sale <a href="http://hopcialisraj.com/#">generic cialis</a>

77 plopeewS plopeewS | E-mail | Web | 7. června 2018 v 19:02 | Reagovat

viagra uk <a href="http://menedkkr.com/#">buy viagra cheap</a> buy generic viagra online <a href="http://menedkkr.com/#">viagra online</a>

78 pazNoigh pazNoigh | E-mail | Web | 7. června 2018 v 23:10 | Reagovat

viagra generic online <a href="http://viagrapfhze.com/#">viagra online without prescription</a> viagra samples <a href=http://viagrapfhze.com/#>generic viagra online</a>

79 ndgpeewS ndgpeewS | E-mail | Web | 10. června 2018 v 8:48 | Reagovat

buy viagra <a href="http://bitcapblog.com ">buy generic viagra online</a> real viagra for sale <a href="http://bitcapblog.com">viagra samples</a>

80 nreEloge nreEloge | E-mail | Web | 10. června 2018 v 15:28 | Reagovat

how to use viagra <a href="http://susamsokagim.com">viagra tablets</a> viagra online canadian pharmacy <a href=http://susamsokagim.com>viagra generic</a>

81 nfgEloge nfgEloge | E-mail | Web | 10. června 2018 v 16:45 | Reagovat

discount viagra online <a href="http://mo-basta.org">viagra online no prescription</a> cheap generic viagra <a href=http://mo-basta.org>cheapest viagra prices</a>

82 xbcpeewS xbcpeewS | E-mail | Web | 11. června 2018 v 19:25 | Reagovat

american advance payday loans <a href="https://onlineloan.us.org">payday loans online</a> bank account online <a href="https://onlineloan.us.org">online payday loans</a>

83 nnrEloge nnrEloge | E-mail | Web | 17. června 2018 v 6:39 | Reagovat

cialis professional <a href="http://fundeconp.org/">generic cialis</a> what is tadalafil <a href=http://fundeconp.org/>cialis online</a>

84 fnsEloge fnsEloge | E-mail | Web | 19. června 2018 v 23:27 | Reagovat

buy viagra online <a href="https://holidayrentallorgues.com/">buy viagra without prescription</a> cheap generic viagra <a href=https://holidayrentallorgues.com/>buy viagra cheap</a>

85 mmzEloge mmzEloge | E-mail | Web | 20. června 2018 v 11:02 | Reagovat

viagra prices <a href="http://canadiannowv.com/">viagra for men</a> buy cheap viagra <a href=http://canadiannowv.com>buying viagra online</a>

86 nnupeewS nnupeewS | E-mail | Web | 20. června 2018 v 14:43 | Reagovat

buy generic viagra <a href="http://www.bitcapblog.com/">viagra online canadian pharmacy</a> viagra sales <a href="http://www.bitcapblog.com/">generic viagra without a doctor prescription</a>

87 nnqEloge nnqEloge | E-mail | Web | 24. června 2018 v 9:33 | Reagovat

viagra online no prescription <a href="https://newviagrakfv.com/">viagra generic brand</a> how does viagra work <a href=https://newviagrakfv.com/>viagra without prescription</a>

88 bsdEloge bsdEloge | E-mail | Web | 5. července 2018 v 9:12 | Reagovat

viagra online canadian pharmacy <a href="http://purseinstock.com/">generic viagra names</a> viagra doses <a href=http://purseinstock.com/>generic viagra canada</a>

89 jmnStono jmnStono | E-mail | Web | 16. července 2018 v 19:39 | Reagovat

viagra jelly <a href="http://newviagrakfv.com/#online viagra"> viagra</a> viagra generic <a href=http://newviagrakfv.com/#viagra>viagra generic online</a>

90 nukInput nukInput | E-mail | Web | 16. července 2018 v 19:51 | Reagovat

viagra overnight <a href="http://loviagraosn.com/#viagra generic online"> generic viagra online</a> viagra story <a href="http://loviagraosn.com/#buy">generic viagra online</a>

91 nyhAdexy nyhAdexy | E-mail | Web | 30. července 2018 v 3:25 | Reagovat

cialis soft tabs <a href="http://besiktasboschservis.com/#">cialis tadalafil</a> cialis soft tabs <a href="http://besiktasboschservis.com/#">buy tadalafil</a>

92 nfcStono nfcStono | E-mail | Web | 1. srpna 2018 v 17:37 | Reagovat

generic tadalafil <a href="https://forumdemulheres.com/#">cheap cialis</a> cialis pills <a href=https://forumdemulheres.com/#>online cialis</a>

93 sffStono sffStono | E-mail | Web | 4. srpna 2018 v 13:43 | Reagovat

prescription viagra <a href="https://susamsokagim.com/">sildenafil price</a> online viagra <a href=https://susamsokagim.com/>viagra samples</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama