Duben 2010

Keep smiling aneb Další vyjukané očiska

20. dubna 2010 v 21:12 | Zuzulin |  Obrázky a komixy
filmactor
Opět dle předlohy. Což znamená žádná sláva,navíc nechápu, proč jsou všechny mé naturo postavičky tak vyděšené :D

Copak je snad život tak podivuhodný?

Ale mám pocit, jako kdyby to chtělo příběh.

Týjo, neříkej :D :><
Mám teď rozdělaných spoooustu projektů, jak v "realitě" tak i v "nerealitě", a i ty obojtené..Juujps :D

Copak ale, hlavně bych tomu neměla říkat projekty. To je moc hloupé a moc "vznešené"..

Jdu spát. Teda aspoň dělat, že jdu spát ;)

Však víte...:D :><

Meleme, meleme káávu..pro dědka a bábu..

17. dubna 2010 v 12:31 | Zuzulin
fil
...jedno zrnko pryč!
Mám takový nemalý sen být v pohodě, všechno tak brát, v ničem se nepitvat..zkrátka žít. Ale i přestoto se mi při řešení (zbytečných?!) problémů dělají ještě větší hrubky a je to všechno v háji...A au.

Nebudu se zde spovídat, to se mi nelíbí, a radši ani žádné rady nechci, a co? Přece se v ničem nepitvám! :D
A žiju? To určitě..Poslední dobou u mne převládá velká finanční krize nezpůsebena ČNB, nýbrž mou vůli v hááji, no..asi takhle - ve čtvrtek to byl cheesburgerb, ve čtvrtek peníze na bus na pátek a v pátek zbytek z kasičky. Ještě že mi mamka dává bonusy na svačiny. Nevolám tedy: "Aleluja", ale jinak bych byla fakt v háji..

Proč musím tak *žrát*?? Mám teorii, že zkrátka nedokáži někde čekat, aniž bych přitom nejedla. Můžu číst, psát, počítat, ale rohlík u toho v ruce. Vždycky...Mimochodem, to slovo "teorie", mi připomíná, že jsem kdysi měla jakousi teorii o tom, jak se vaří voda v rychlovarné konvici, řekla jsem to při zkoušení naší fyzikářce, něco k tomu dodala a jinak přitvrdila, ale teď si nemůžu vzpomenout, jak ta teorie vznikla..a co obnášela. A au...(Hééj, mimochodem, pátý článek včetně *_*)
To je tím, že si nic nepíšu a pak z toho budu mít prd, týjo..Nerada se příčím :D
Tak jsem to nemyslela..Ale vysvětlovat to nebudu ;) :D
Popletávám si dny. Datum, název...místo..město,země,rostlina..kuře moře stavení...Pátá třída? To byli časy!! (Teď jsou lepší ;) Mnohem...:))

...má euforie je v háji. Co když už žádný zrnko není? Co je to vlastně za hru? Vždyť je to tak..!! :-/

Často přemýšlím, když něco jím, olizuji, jak poznám, že je to jed..že mne to může zabít. Však všechno zabíjí, ne? A tak dle mých úsudků jsem už mnohokrát mrtvá, a to ani nepočítám řetězáky. Je krááásně..Slunce! Jdu vén..pojďte se mnou ;)

Héj hou, tak jdou. Celkem mám 51 článků včetně...Jůůjp x)

12. dubna 2010 v 17:42 | Zuzulin
filmactor
Můj plán bych v otevřeném *superoriginálním* chatu nazvala jako: "bojový úkol"..
Za celou dlouuhou historii blogu jsem nejvíc článků napsala v Srpnu minulého roku, a to přesně 11 článků, což je pochopitelné, protože druhý měsíc *velkých* prázdnin jsem spoustu času promrhala právě u počítače, zvlášť si pamatuji, "začínala" jsem v Autorském klubu, což znamená, jednak to, že jsem se pomalu přesměrovala na ten "originální" styl, ale hlavně to zařizování okolo klubu - pak začala škola a bylo to všechno celkem v háji...
Nu a pak v Lednu 2009, první měsíc, jsem napsala 8 článků a toto číslo se mi povedlo i v Červenci, což nechápu, protože jsem byla téměř celý pryč...Jajps..Nu a tak jsem si jakó řekla, že si udělám něco jako "rekord", a za poslední dobu, kdy se střídají čísla 2,1,1,3 a 3 udělám něco vyššího. Počítám s pěti, šesti články, římž bych se překonala od září a to včetně..
..co kdyby náhodou nastoupila nová éra? W O W. Však teď ten boj. Ty články. Ten obsah. To napětí :D První cesta bude k dodělání pradávného článku k Ekologii, čímž zakončím už neaktuální dobu tohoto tématu, a na další příštích spoustu se nejspíš nezůčastním, protože témata nejsou nikterak zajímavě konkrétní a jen kupka autorů píše celkem zajímavě o daném tématě, pojednává o něm a pomalu mne dostává k zamyšlení...Což, chyba je tam, že jsem stejně žádný takový článek neviděla..Tak..Si budu dělat témata sama a reklamu budu mít v kolonce "Autorský klub" a hot ovo :D
..další etapa bude superpopisovánízábavnékrásnébohaté mých činností, nejlépe s fotkama..Ách. Mám jích tolík. (Pusaaa :-*)
..a pak je tu to mé přeumělkované kreslení. Kdybyste jen tušili...:D Jdu se dívat na Ulici..

Háj bééjby.

A to jsem vám taky chtěla napsat, chodí mi sem nesmyslné komentáře typu: "blablabla,http,blablabla", chytrý program si je přečte jako spamy, tak jakotakové sem vlastně nejdou, ale štve mě to :D

Nu což. Ozvu se zas....brzo..:D Ou..to už je jak s tím mým psaným deníčkem: "Chtěla bych toho tolik napsat..Brzy to všechno sepíšu.." xD A co? Skutek utek..

Změny k horšímu aneb Snad nerostu!!?!!

6. dubna 2010 v 19:00 | Zuzulin |  Názory aneb jak to vidím já
filmactor
Úplnou náhodou  jsem si všimla, že je blog víc jak rok. BOMBA.
Pamatuji se, založila jsem si tenhle blog přesně na Nový rok. Shledala jsem tento datum jako dobrý. Velmi dobrý. Nu a jak jsem to náhodou zjistila, tak jsem se podívala a začala si prohlížet starší články.

Začala jsem pozorovat mne...Jak rostu..Jak se vyvýjím...A bylo mi do...?? :-X Nevím do čeho :D

Zpočátku samozřejmě byli ty články hrozné. Špatné vyjadřování atd. atd. atd. :D Nic hezkého. Pak přišla ta doba, kdy jsem začala být "autorská" ale hlavně hrooozně "originální"... - však víte. Články z té doby se mi moc líbili a poprvé za dlouho dobu jsem se začala sama sobě líbit. Jenže pak jsem si začala číst i ty články novější a začala jsem se za dlouho dobu sama sobě nelíbit. Ouuvej..
Né..Je to takhle - psala jsem dlouhý, krásný a smysluplný články. Teda spíš články o zajímavejch věcech. Teď mi to nějak ujíždí :D Nu a tak jsem si pomyslela, že bych to mohla zase zlepšit..

V ý z v a .

Obrázky? Yeees...Kde je vzít? Yeees... Začnu zítra :D
Vlastně. Eigentlich. Myslím. Ich denke..Lekce němčiny? Nikdy..Zeměpis.

Toš děckáá..*not barbie* Tak si zazpíváme..

4. dubna 2010 v 13:48 | Zuzulin |  Obrázky a komixy
filmactro
*kaním se,moc se kaním,je to podle jinčího obrázku..*
Něco jako učení..Ouvej.  Je to vlastně chudák..


A já borec, samozřejmě.
Víte, že nesnášim články s nudnejma blbejma kecama? Nesnáším svůj blog. Skvělý.

Nu ale líbí se mi to. To bylo asi velmi pěkné a zajímavě laděné odpoledne, což? :D Ještě se takhle naučím krestli z hlavy a fakt..:D Začnu prodávat ;) xD

Dle Jin Jang a autoportrét jak stehno ;)

1. dubna 2010 v 21:04 | Zuzulin |  O mě
Nejdřív jsem měla na mysli, že to tam prostě rovnou pošlu ten skvělej "čínskej znak". Jin Jang. V každém zlu je nějaké dobro, v každém dobru je nějaké zlo.

Přesné, jednoduché.
Přesně pro mně.

Ale musím uznat, že mají vývojáři dobrý nápady :D
Ach, ty soutěže. Jsem závislák?

filmactor


A víte co? Já k tomu ani nic říkat nebudu. Ať si každej přemejšlí sám.
Ooukej..