Červenec 2010

Kolega se vrací šéfe, začíná šou!

31. července 2010 v 19:09 | Zuzulin |  Megaobsáhlé,nezařaditelné
                                      film
filNojooo..Půlka těch slavných, slavně očekávaných, optimisticky naladěných prázdnin je dokonale fuč. Pryč! Smůla. Nuda? Plány! Enjoy - oh yeah. FINE, máme tu ještě tu půlku - ale co je nám do toho? Mravenci si dál příjemně skládaj svoje mraveniště a kaktus tu pomalu a melancholicky uzavírá svůj druhý květ. Zábava? Jojo..Bylo to skvělý. Radost a tak všeljak..
A jakže to bylo?
První, skvostný, tropický týden..U moře. Samozřejmě. Snad poprvé? Podruhé. Moře, klídek, spoustu jídla..PICA LISTEK ala Napojovy lístek. Moře krému a unavených očí od soli..Konečně jsem si pořádně zašnorchlovala! Jo to jo. Pak ještě s k v ě l e j š í dva týdny na táboře, s těma..Skvělejma. Tejden nepauzní pauzy a LFŠ, nikoli letní filmový štánek v Uherským Hradšiti, ale letní filmová škola, alias filmový festival s letošním zaměřením na islandské a prostě sdeverské filmy. Jsem jich nabažená na další celý rok!!!
*a pár smělých úsměvů na fotkách*
fil
Tak si tu sedím. Chystám se do teploučké slaďoučké koupele. Možná pak nějaká ta žehlička padne. A říkám si, jak ráda jsem DOMA! Jak náročný bude příští rok..Jak složitý bude můj učenský plán. A říkám si, jak mi zase určitě nic nevyjde. Protože kostky jsou již vrženy.
Tak vás tu asi nechám lebedět, s méjma třema fotkama z Budějek, dva z mostu nad Malší, jeden rozkvétající před muzeem. Tím slavným, jihočeským, kam jsme každou volnou hodinu chodívali na výstavu Šumava, na rotopedy..Jojo. Tak tak.
*kašlu na zákony, jdu kalit!!*
Bájo bájo. Slunce ať praží do tvých zad! A až pojede někdo na cestu kolem světa, pošlete mi na tuhle adresu pohled z Amériky! Ne! Dopis s nepopsaným pohledem z Amériky..Díks!