Srpen 2010

Blah blah blah...

4. srpna 2010 v 21:07 | Zuzulin |  Megaobsáhlé,nezařaditelné

Leda tak pro Ceasara jsou kostky vrženy!

film
Víte..Lidi tolik melou..Nic jinýho, než mlít, neumí. Melou o každodeních, zbytečných věcech. Nezastaví se nad ničím. Jedou, rychle, dál, aby stihl nějakou lidsky vymyšlenou provizorní věc, jak zabavit lidskej život..Meleme meleme káávu..A nejen to! Všechny ty kecy, žvásty o okolo..Ne, drby ne, to je jiná kategorie. Nemají co dělat..Áá, pojď si o něčem povídat..Jaký se měla den? Co počasí? Jaké je tvé nejoblíbenější jídlo? Bla bla bla..
aneb O SMYSLU A NESMYSLU ŽIVOTA
Pozor, toho pravého, myslím. Jedna debata vedla k tomu, abychom se zamyslili nad smrtí. Například nad smrtí. Byl náš život snad povolán k tomu, abychom všechen náš čas dali do úvah o té černotě, světlosti nebo co že to je na konci našeho život? Ale..Kde pak vezmem čas na přemýšlení o tom, co vlastně ten život je??

A kdo nás pak vyslechne..? Ne. Prostě. Pár lidí mělo zjevení, ať na tohle ten svůj život dají. Filozofové. My jim nasloucháme a děláme si vlastní spekulace, ovšem..Utvořme si svůj život a svou smrt a pak žijme!! A umírejme, samozřejmě.
JEN UŽ LIDI NEMELTE! Všechny ty pomyslené hlouposti co kolem nás lítají..Spousta, spousta zbytečných slov, co kdy byly vyřknuty. Trapas? Ani tak ne. Jen promarnění tří sekund, místo kterých bychom mohli udělat něco užitečného.

A teď schluss.
film
Den jako každý jiný. Promarněný. Den jako každý jiný. Odpočinkový. Zotavování. Koukání na filmy, promnímání si unavených očí, nic nedělání. Stáhnutí pár dalších alb Sto zvířátek, nějaké to zasmátí nad trapností fejsbukových statusů a trochu toho snění...o princi..KTEREJ NEJEDE a NEJEDE! No ták, Shreku, kde si??

Víte (oh, mluvím k vám už skoro jako vševědoucí dědeček! :D), nejdříve jsem sem chtěla dát písničku, stejnojmenou jako tenhle článek, od Keshy, jenže..Sama tím pohrdám a mé blahoskloné já můj blog? Umazal by se od toho. Takže jsem to vydržela a nepoklasla pod mou osobní úroveň, a tu star současnosti jsou vyhodila do koše..Báj báj, bejby!


Tak si tuhle zvědavku..Užijte!! ;)

film

Život je jedno velké možná
a možná ani to ne
už nevíme nic o hodnotě pravdy
a možná je to jen výběr
zas možnost
už na to nemám sil
všechny ty možnosti a nemožnosti
kdo se v tobě vyzná
kdo mi řekne pravdu?
ty spekulace v dáli
co život nám krátí
o hodiny dny promarněné
dalších věcí nerozhodných
náhle mizící z cesty
další dveře, další možná

jedna dva
peklo nebe, smrt či život
výběr? spekulace

a moře tvého nerozhodného NEVÍM

film

Hele lidi, tak ať se vám dobře spí, do konce vašeho života..Ale nezapomeňte, že i po přečtení tohohle článku je lepší život promlít než prospat! Já jen tak, kdyby náhodou..
Stejně nejlepší by bylo, kdyby se se mnou konečně někdo odvážil jet do toho Olomouce, ať už můžu konečně skočit z toho pekelnýho desetimetrovýho skokánku!!! ;)

film