Říjen 2010

Myslela jsem si, že budu originální, a místo toho mi zbylo jen pár cárů papíru

31. října 2010 v 18:05 | Zuzulin |  Megaobsáhlé,nezařaditelné
Noo já víím noo. Na blog kašlu.. Nó. Nó. Nó. Jó, je to přesně 53 dní, což je 7. 57 týdnů, což je taky 1272 hodin, což je samozřejmě 76320 sekund. Což je 4579200 minisekund, ovšem jen, pokud má jedna sekunda 60 minisekund. To by jako úvod bylo fajn, ne? :D
hdst
Zjistila jsem, jaké je to fajn být č l o v ě k. Prostě normální člověk, co plete náramky přátelství, poslouchá Linkin park, čte King, čumí na Talentmánii a myslí si, jakej bude velkej borec, až bude velkej. Hmm..Jo. Je to skvělé být zase člověk. Blog si jenom prohlížet, dělat, že je cizí, na fejsbuk chodit pravidelně po hodině, abych zjistili, jestli není někdo on li ne, "někdo" n ě k d o, a jinak na net totálně kašlat. Jo ještě nesmím zapomenout - taky se po dvou hodinách dívat na tom zatraceným megavideu na House. Až shlédnete tři série Househo, začne vás štvát, začnete se dívat na Zatmění, protože se stydíte, že jste ho ještě neviděli (později vysvětlím), protože vám megavideo umožní dívat se jenom na polovinu, počkáte hodinu, zjistíte, že tam je i Let´s dance 2, díváte se na Let´s dance 2, samozřejmě uvidíte jenom půlku, nemáte co dělat, začnete tancovat a myslíte si, bůhví jací velcí budeme tanečníci..!!

No dobře - to byl popis toho, jak se o prázdninách nudím. Nudím. Třeba včera, v sobotu jsem zažila absolutní nudu. Víte, taky znuděneckej pocit vám prochází tělem. Až je to hrozný. Jo, je to hrozný.

K tomu Zatmění - po Stmívání a po čtyřdenním přečtení celé ságy jsem z toho byla naprosto unešená..Edwardík sem, Edwardík tam. Pak nějakej hlupák natočil *New Moon*, kterej se mu teda vůbec nepoved a nadšení opadlo. (Nejen že jsem za tu cestu do kina utratila celý svý kapesný).  A na nějaký Eclipse mě už nikdo nedostal. Nó, pak jsem někde četla, jak to bylo skvělý.
Tak sem si řekla, že se na to čumnu. Viděla jsem..nic. Prvních 45 minut. Super, co?
Až to někde uvidíte o n l i n e k e s h l é d n u t í na jiným "prohlížeči" než na megavideu, dejte vědět.

Jako minulej rok, stejnej status - žádný prachy, žádný dárky..
O la la

A poslední informace - zase jedu na lyžák :) Říkám si, takovou šanci nebudu mít vždycky, a i přesto, že si mi tam teď vůbec nechce, jedu se sekundou na lyžák. Na lyžák. Jo, fakt bych tady teď zůstala. Ale na druhou stranu, do těch Alp se zas už snad nikdy nedostanu. A chjo.

To je prudní. Víte co. Teď jdu ž r á t pizzu. Pak jdu zase hnít k tý telce. Bájo. Báj. Bá. B. .