Březen 2011

4. úkol

26. března 2011 v 15:01 | Zuzulin |  Úkolová hra

4. úkol

Doba trvání: 1 dny
Počet bodů: 5 (+bonusové)
Náročnost: 3/10
Potřeba: zelené či žluté tričko

PŘIVÍTÁNÍ JARA ANEB DEN SE ZELENÝMI TRIČKY

Vyberte si jeden den v blízké době a vemte si na sebe pohodové, zelené nebo žluté tričko. Navíc přesvěčte ostatní, aby udělali totéž. Přivítejme jaro a naladmě zelenou či žlutou vlnu optimismu!! Za to, že si vezmete nějaký den zelené či žluté tričko si můžete připsat 5 bodů. Za každého člověka, kterého přesvědčíte, si připište ještě 1 bod.
!!Plus bonus!! Kdo splní tento úkol tuto středu, 30.března, tedy že si vezme zelené či žluté tričko zrovna v tento den a bude se snažit přesvědčit ostatní, si připíše další dva body..
Udělejme středu jako den zelených triček!! :))

Tisíc a jedno přání

14. března 2011 v 14:58 | Zuzulin


Čas, kdy nemáme právo si stěžovat, hádat se, smutnit. Jinde na světě je tolik problémů, že kdybychom je, nedejbože, někdy zažili, museli bychom se pro dnešní výtky a naše "problémy" červenat...Zapeklitě červenat a stydět se!!!
Tudíž vyzývam všechny, nechť se již nehádají a nestěžují si, jako do teď, ale zamyslí se nad sebou - a zamyslí se nad všemi těmi, kteří už nikdy neuvidí své domovy. Vyzývám všechny, abyste se zapojili do akce Autorské tlupy a pomohli složit 1000 jeřábů, abychom mohli všichni společně poslat do Japonska alespoň přání.

Určitě bude vyslyšeno.

Nehádejme se.

Milujme se.

A vzdávejme si Díky.

3. úkol

8. března 2011 v 18:45 | Zuzulin |  Úkolová hra

3. úkol


Doba trvání: 2 dny
Počet bodů: 15 (+5 za radost)
Náročnost: 6/10
Potřeba: papír, tužku, člověka

RADOSTIÚDĚLÁTKO

Na dnešní úkol máte dva dny! Napíšete krátký dopis, který má automaticky učinit čtenáře šťastným. -> "Mám rád tvůj úsměv..Směj se..:)" nebo "V tvé přítomnosti je mi dobře! Děláš tak úžasnou atmosféru..:)" nebo "Krásné oči..:)" nebo "Nenehraditelný optimista :)" nebo nebo atd. Vyberete si jednoho a víc lidí, kterým dopis jakkoli zabalený hodíte do schránky. Nezapomeňte na jméno, ať to neskončí u nevyvoleného jiného člena rodiny..
Za každého člověka, který obdrží váš obšťastňovací dopis si připište 10 bodů!! A když vám dotyčný poděkuje nebo na něm uvidíte radost, z dopisu, připište si speciálních dalších 5 bodů navíc!!!!
UDĚLEJME SE ŠŤASTNÝMI!! PRÁVĚ TEĎ :))