Úkolová hra

4. úkol

26. března 2011 v 15:01 | Zuzulin

4. úkol

Doba trvání: 1 dny
Počet bodů: 5 (+bonusové)
Náročnost: 3/10
Potřeba: zelené či žluté tričko

PŘIVÍTÁNÍ JARA ANEB DEN SE ZELENÝMI TRIČKY

Vyberte si jeden den v blízké době a vemte si na sebe pohodové, zelené nebo žluté tričko. Navíc přesvěčte ostatní, aby udělali totéž. Přivítejme jaro a naladmě zelenou či žlutou vlnu optimismu!! Za to, že si vezmete nějaký den zelené či žluté tričko si můžete připsat 5 bodů. Za každého člověka, kterého přesvědčíte, si připište ještě 1 bod.
!!Plus bonus!! Kdo splní tento úkol tuto středu, 30.března, tedy že si vezme zelené či žluté tričko zrovna v tento den a bude se snažit přesvědčit ostatní, si připíše další dva body..
Udělejme středu jako den zelených triček!! :))

3. úkol

8. března 2011 v 18:45 | Zuzulin

3. úkol


Doba trvání: 2 dny
Počet bodů: 15 (+5 za radost)
Náročnost: 6/10
Potřeba: papír, tužku, člověka

RADOSTIÚDĚLÁTKO

Na dnešní úkol máte dva dny! Napíšete krátký dopis, který má automaticky učinit čtenáře šťastným. -> "Mám rád tvůj úsměv..Směj se..:)" nebo "V tvé přítomnosti je mi dobře! Děláš tak úžasnou atmosféru..:)" nebo "Krásné oči..:)" nebo "Nenehraditelný optimista :)" nebo nebo atd. Vyberete si jednoho a víc lidí, kterým dopis jakkoli zabalený hodíte do schránky. Nezapomeňte na jméno, ať to neskončí u nevyvoleného jiného člena rodiny..
Za každého člověka, který obdrží váš obšťastňovací dopis si připište 10 bodů!! A když vám dotyčný poděkuje nebo na něm uvidíte radost, z dopisu, připište si speciálních dalších 5 bodů navíc!!!!
UDĚLEJME SE ŠŤASTNÝMI!! PRÁVĚ TEĎ :))

2. úkol

18. února 2011 v 17:38 | Zuzulin

2. úkol


Doba trvání: 1 den
Počet bodů: 10
Náročnost: 5/10
Potřeba: papír, tužku, lidi, lidi, lidi..

SLUNÍČKOMÁNIE

Máte jen den na to, abyste získali co největší počet nakreslených sluníček od co nejvíc různých lidí. Nasaďte vlídný úsměv, eleganci a směle podejte kolemjedoucí vaší propisku. Jeden člověk nemůže nakreslit více jak jedno sluníčko!! Vy sami si nemůžete sluníčko nakreslit!!
Počet sluníček zapište do komentářů, nejlepší sběrač sluníček si připisuje 10 bodů!

Ostatní si můžou připsat body podle následující tabulky:
5 - 10 ☼ = 1 bod
11 - 16 ☼ = 2 body
17 - 22 ☼ = 3 body
23 - 28 ☼ = 4 body

Posílejte SCANY, posílejte fotografie!! (zuka.adler@seznam.cz)

1.úkol

4. února 2011 v 20:32 | Zuzulin

1. úkol

Doba trvání: 1 den
Počet bodů: 5
Náročnost: 2/10
Potřeba: výýýýdrž..protihrááče..

Pěstní souboj

- najít protihráče. 3x zahrát hru palcovka - vaše pěsti jsou v sobě, koukají jen palce. Výhra nastává, pokud protihráčův palec držíte vaší palce - tz. protihráčův palec je bezmocně přilepený na "smotaných" pěstech.

Vysvětlení "pěsti v sobě" - natáhněte dlaň, prsty u sebe. Protihráč jeho natáhnutou dlaň přilepí na tu vaší. Pak je společně "sroulejte" (jako ponožky :P).

Pokud ze tří her dvakrát vyhrajete, připište si 5 bodů. Pokud ne, najděte jiného hráče a zkoušejte to znovu. Na splnění máte jen den!!!

Odstartujte si to sami! Konec vám vyhlásí druhý den! Pokud vám něco není jasné, nakoukněte sem :) Zdar!

Pravidla úkolové hry

29. ledna 2011 v 17:23 | Zuzulin
Můžou hrát všichni!! Malí velcí střední hubení tlustní zdraví nemocní..Ale jen ti, kteří mají odvahu, píli a nebojí se velkých věci!!

Několikrát za týden zveřejním jeden prostý úkol, který musíte splnit. Za každý úkol bude určitý počet bodů, dle obtížnosti, které si vy, pokud úkol splníte, můžete připsat. Na konci roku každý odhalí svůj konečný počet získaných bodů a vítěz bude právně Velký a odvážný sběrač podivýnských úkolů. Další rok začínáme na novo.

Úkoly se mohou plnit jen v časovém rozmezí. Musíte dodržovat pravidla. Často budete muset až do svých největších hlubin.

Kecy. První úkoly čekejte již brzy!! Do hry se zapíšete prvním splněním úkolu.

Úkoly nejsou přidávány pravidelně, proto pilně sledujte a čekejte..!! Popř. všechny úkoly naleznete v rubrice Úkoly dne.

První velká úkolová hra tedy vyhlášena. Hraje se do 31.8.!!! Sledujte, plňte, zapisujte..!!!

 
 

Reklama