Upoutávky

Poeta.cz

17. června 2009 v 17:10 | Zuzulin
Pro všechny nadšence básní a povídek mám tip na skvělý server - Literární server Poeta. Najdete jej na adrese: www.poeta.cz.
Pokud máte už nějaké ty výtvory v zásobě, můžete ihned po registraci začít zvěřejňovat, nebo si můžete dát čas a nechat nápady klidně plynout, až nějaký ten dobrý dozraje. Na servru je dobrá společnost, jsou tam stálí "umělci", se kterýma se dobře povídá, diskutuje a učí k lepším výsledkům. Své dílo tam zveřejníte a ostatní budou mít možnost vaše dílo shlédnout, okomentovat a ohodnotit. Platí samozřejmě autorská práva. Mě najdete pod jménem filmactor a pokud vás web zaujme a registrujete se, uděláte mi radost tím, že při registraci mě uvedete jako doporučitele. To ale není to hlavní - hlavní je se poznat a tvořit. Podporovat talent :-)

Letní Filmová škola 2009

17. ledna 2009 v 12:59 | Zuzulin

Myslím, jako první článek do rubriky Upoutávek je to docela fajn článek.

Zvu vás na Letní filmovou školu v Uherském Hradišti v létě, a to přesně od: 24.7. do 2.srpna letešního roku.
Já tam jedu poprvé, a chci vám o tom povědět, třeba bychom se pak mohli setkat :-))

Co to filmová škola?
Letní filmová škola není školou ale ani filmovým festivalem v pravém slova smyslu. Je to kombinace obojího. Kdo chce, může si filmovku užít stejně jako kterýkoli jiný festival, zájemce o hlubší průnik do filmového umění si z Letní filmové školy odnese mnoho poznatků.

Program Letní filmové školy je rozdělen do několika cyklů, z nichž každý představuje reprezentativní kolekci snímků, po jejichž zhlédnutí by měl mít divák jasnější představu o filmové tvorbě konkrétního autora, určité země či o tom, jaké filmy vznikly napříč historií i zeměmi o určitém tématu.

(Úryvek s webových stránek z 34.ročníku)

Zkrátka, každý den se odvysílá mnoho filmů, dle libosti si na ně člověk může jít, nebo ne. Zajisté se budoucí režíséři xD něco dozvějí k tvorbě filmů, snímků a tak. Těším se na to. Bude báječné ztrávit týden jen kolem pásek...
Popřemýšlejte o tom :-))

http://www.lfs.cz/index.php - stránka 34. ročníku, tedy z Letní filmové školy před rokem. Najdete tam stále všechny informace, i ubytování atd.. Podívejte se na fotografie, a na program..

 
 

Reklama