Zážitky

Začínám bejt aktivní

3. dubna 2011 v 11:21 | Zuzulin

Ou jé.
Začínám si užívat.
Začínám si užívat víkendy.
Krásné, slunné, dlouhéé víkendy. A přes tejden dřu, nestíhám a vyflusávám se.
A pak přes víkend načerpávám.
Teda dřív to bylo tak, že jsem jenom načerpávala, to jest, že jsem nic nedělala, povalovala jsem se zavřená doma, žrala a spala. No a poslední dobou se vo víkendech taky vyflusávám. Je to mnohem zábavnější než načerpávání.
Minulý víkend *bomba* dala jsem se do vyrábění. Sem se dala do fimaření. Tož jsem z FIMA udělala asi čtyři prstence, prstýnky, na některý jsem kidla i pár korálků. Ale ty byly většinou nekvalitní a v troubě se mi roztekli.
Jinak některý prstýnky jsou boží, některý naprosto k odepsání.
Navíc! FIMO jest křehká hmota, tak už jsem asi dva rozbila.
Tenhle parádní víkend začal páteční maskovačkou pro kluky. No, střep mi z ruky teda vytáhli a "bolelo" to jak sviňa, ale jinak zábava, jak vždycky při simulačkách. Samozřejmě že takhle akcička byla až do noci, takže "no sleeping".. V sobotu ráno tož na výpravku, byla nás inu málo, ale stejně "fun". Pěkně jsem si spálila držku a teď vypadám jak "růžovej žůžovej nosík".
Odpoledne jsme se s kámoškou rozhodli, že zhubnem, ale úplně brutálně, páč jsem zjistila, že se "nevejdu" do letních tříčtvrťáků. No takže jsem šli sportovat. Nejdřív teda dělat blbečky na náměstí a hrát honěnou s lampama, pak jsme se šli proběhnout za město, pěkně přes pole zpátky, zase honěnou, samozřejmě protažení :D (pořád jako blbečci na náměstí), vodu vodu, jabko jabko a zas pár cviků. No nohy nás bolely nemááálo.
Večer jsme šli na našíí skautskou akci "vypuštění balónků za Japonsko" - jakožto morální pomoc. Sice to bylo celorepublikvě (celosvětově??) včera, ale včera byla namaskovaná autonehoda přéc. Bylo to extrémně romantický, sladký, kouzelný..Akorát letěli na západ, takže budou muset, aby se dostaly do Japonska, oblítat celou zeměkouli.
Chudáčci. Ale nechť - ať pomůžou!! :))
Nu a v noci v klubovně jeden díl červenýho trpaslíka jako na dobrou noc :D

A dneska jdem taky běhat. To se ještě uvidí, jak budem hrozně krásný.
Textura!!! Vlastní prááácička =)) Cca 10 minut. Vytvořená z naprosto bílýho papíru v PFS.

Papa. Pojďme všichni sportovat!!!

mínus100%

29. prosince 2010 v 21:51 | Zuzulin
Achjo. A je to tu zase. To strašné období nenávisti sebe samé, nudy, úzkosti. A do háje. A proč? *lakovala jsem si nehty v koupelně* >:(

Zúčtování za dnešní den:
-25 za náladu dopoledne
+5 za zvládnutí busu
+20 za nažrání se v mekáči
+10 za nakoupení v déemku
-10 za to, že v new yorkeru nemaj žádný hezký tepláky
+30 za nakoupení place s nápisem BOSS a hot ass
+40 za nakoupení v rossmanu (áááách jsem tak šťastná!! :o)))
+20 za pravou italskou horkou čokoládu
+5 za nakoupení v bodybasicu
+5 za zvládnutí dne
+10 za krásný nový rukavičky
-10 za to, že nikde nemaj parádně barevný tkaničky
+10 za to, že mám konečně všechny dárky pro spolužáky plus něco pro mně :))
-100 za to, co se stalo v koupelně!!!
____________________________
sumasumárum: Nálada dnešního dne se celkově houpe okolo + 10 (kdy -100 je nejhorší a +100 je nejlepší)...

Bylo to skvělé odpoledne, udělala jsem si pohodový výlet do krajského městečka, tak trochu utrácela a žrala a i když se mi ráno vůbec nikam nechtělo, chtěla jsem si spíš v klidu stahovat House a čumět do zdi, tak jsem z toho nakonec měla dobrý pocit..(Utvrdila jsem si konečně "styl oblékání" - všechno výrazné, žluté, zelené, červené, modré, bílé, černé..hlavně prostě b a r e v n é ...) Koupila jsem si naprosto úžasnej zelenej lak na nehty, na nejbližších záchodkách ho vyzkoušela a je fakt mistrovskej. V kavárně jsem si taky dala "pravou italskou horkou čokoládu", a páni, byla fakt dobrá - takže ještě zajdu..:) No a bla bla bla už přejdu rovnou k hlavnímu bodu tohoto článku, ať vás zas tolik nenudím..Šla jsem si pěkně na záchod, už doma, a že si dolakuju zbývající prsty..Pěkně sedim, lulám, lakuju..A pak ten lak prostě schodim..Jenže on dopadne tak, že poskakuje, poskakuje, pěkně otevřenej a všude okolo sebe cáká tu drahocenou tekutinu!!! Takže všude po koupelně zeleno, mamča samozřejmě včera uklízela a otec netrpělivě čeká za dveřma!! Ach..Bylo to fakt hrozný..Jsem nervozní ještě teď, jestli někdo něco pozná a ozve se..Zatím jen všichni diskutovali o tom, jak to tam hrozně smrdí..To víte, lak to je zápach.

A já si tímhle psaním léčím nervy, snad to pomůže..Kdybych aspoň měla odlakovač!!! :(
Jenže pokud na to budu myslet, tak to bude špatný..Blééé...Jdu stahovat HIMYM..
(Jop, nemáte někdo odkaz na czshare na devatej díl sedmý řady House?)

ZAT9M

Jak spí andělé? Sundavají si křídla či mají speciální postele?

7. prosince 2009 v 16:50 | Zuzulin
Oo. JAKÁ SLÁVA:

•zprvu, malé bezvýznamené plus z BI
•dostala jsem se k tomu..a opradu! - píši na svůj blog!
•jsem ze sobotního svátku sv. Mikuláše VÍC NEŽ NADŠENÁ!
•vyhrála jsem první místo v běhu na osumset metru : tnz. byla jsem osmá
•s malým pošimráním na kráse jsem si hodila další papírek s nápisem BYLA JSEM do mé skříňky na prožité čajovny
•nestíhám
•nestíhám
•nemám dárky
•nestíhám

Dobře. Byla jsem tu naposledy....?? Stalo se toho tolik! Za posledních pár dnů jsem to shrnula hořejc..

Teď popořadě:

Školu jsem zmínila JEN proto, že je to má nezbytná část mé osobnosti. Jinak mě nezajímá, učím se před písemkama a do školy chodím jen kvůli nedostatku místa v naší třídnici a kvůli svejm dobrej, skvelejm kámošům....

To, že už jsem se několikrát snažila napsat článek na můj slavný a uznávaný -všudeznán- blog, je pravda, snad jsem nikdy neměla natolik inspirace, abych začala psát. A tohle? Tohle je nuda.
Svátek Mikuláše, tady tedy ČERTI jsem nikdy neměla ráda - rachejtle, buch buch, čerti..Nuda! Tohodle jsem se nikdy nezúčastnila, snad jen jsem se dívala z okna - dalekohledem...Ale letos, po mém supertěžkém vyrobění si kostýmů a po naši minibesidičce u kostela jsem jako všemocný, krásný a naprosto oslňující (kidy) anděl vyrazila pomáhat mým bratrům skautům na tradiční obcházení..Od domu, k domu..Od domu, k domu.
(aneb Jak snadno se získává/ztrácí láska ke středisku(Prosinec09))

Včera jsem dala na Včelnej v Budějkách naopak zabrat svým svalům, a v závodě Běh 800 metrů jsem vybojovala naprosto nečestné první místo. Byla jsem předpředposlední, ale ve své VĚKOVÉ katogorii jsem byla sama, vlasť s kamarádkou, nemohl získat první cenu nikdo jiný než...
já..

Ano ano, přeskakujem..A,B,A,B,A,B...V pátek večer jsem utekla ze zkoušky a vyrazila na víc než očekávanou čajovny povídačku v naší malé klubovničce..Tři holky neustále běsnili, ale když odešli, krásný pocit popovídání si o .... filmech, hitech, USA..a bonbonech mne přelil jako letošní vlna ve Španělsku..K udušení ;-)


Z hrůůůůzou jsem zjistila, že příští týden se budem rochnit na čerstvě napadaném sněhu spolu s mým -spoluučenci- v Rakousku, a od té doby bude každý den házení kamenem ke Štědrému dni. Besídky se spolužáky a v oddíle máme už tenhle týden a..


Dárkové shromáždění: ŽÁDNÉ NOVÉ ZÁSILKY...Píííppíííííppííííp..

Setkání Gen3 a osudová cesta Student Agency

11. října 2009 v 16:26 | Zuzulin
V sobotu jsem se v s denním předstihem s kamarádkou z vesnice domluvili na společnou cestu do matičky Prahy, pro mě dosud zavřeným městem. Spojeno jsme to měli jen se setkáním dívek GEN 3 z okolí, ve fokoláre. Sice se ve různorodé společnoti nemohu pořádně soustředit na dané téma a mnohem lépe se mi o tom mluví na náboženství, ale přesto jsem ráda, že jsem tam byla - poznala jsem další Aničku která umí dobře hrát na kytaru, a na pár týdnů jsem si zopakovala jména ostatních - protože kdybychom si je všichni hned zapamatovali, na dalším srazu by už nebylo co dělat, přece.

Ne, byli jsme na mši, podívali jsme se na nějaká videa z kongresu a zbytek času jsme hráli palarmo nebo připravovali nějaké jídlo.
Nejvíce se mi, tedy po cestě, na tom všem líbila ta voňavá samostatnost, jak nemusíte nikomu chodit za zadkem a můžete s samovolně rozhodovat, jestli si necháte hlavní autobus ujet nebo si koupíte jízdenky na tramvaj. (A abyste neřekli, pak jsme tam těch devět korun do toho automatu hodili a jízdenky roztrhali, přece nechceme podvádět.)


Poprvé jsem jela tím proslulým žlutým autobusem Student Agency. Do dálek už teď nejezdím ničím jiným. Jen že si mě hned získal tou přenádhernou volbou barvy, ale taky tím, že mají opravdový seznam cestujících. Hned všem rozdají sluchátka, které se zapojí a dájí se naladit různé "žánry" - jak řkají. Pak pouštějí film, což je doslova pecka - a dokonce když film skončil, začali pouštět Přátele. Navíc máte možnost si zadarmo alebo "gratis" objednat horký nápoj - v našem případě samozřejmě neodolatelnou čokoládu s ještě neodolatější pěnou, časopisy, internet a totální pohodičky...
(aneb jak snadno se dá jihotrans odsoudit - pokračování příště) - a ke všemu tomu krásnému to bylo tak levné!

Sice jsme byli v Praze asi jen čtyři pět hodin, ale život by byl bez těch zbytečnej zážiků nudnej.A tak se můj život změnil a já ode dneška budu všem žlutejm autobusům mávat. A budu vzpomínat.
 
 

Reklama